www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS (HF 12-8403)

Hozzáadva: 2018.01.27.
Jelentkezési határidő: 2017.12.09.

Humanfield header

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERVIZ TECHNIKUS
(HF 12-8403)

pozícióba.

Feladatok

  • Gépek, műszerek és berendezések helyszíni üzembe helyezése,
  • A szükségessé váló garanciális és garancián túli javítása és karbantartása,
  • A szerviztevékenységhez szükséges anyagok és alkatrészek beszerzése a központi raktárból,
  • A munkavégzés során igénybe vett gépek, szerszámok, berendezések megóvása, karbantartása.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Szakmai tapasztalat szervizes vagy karbantartási területen (műszaki gépek és berendezések javítása, karbantartása),
  • Vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr vagy Miskolc környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el
magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8403”-es referenciaszám
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Mérnök / Műszaki, Szerelő, Technikus, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Győr-Moson-Sopron
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű