Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviz tanácsadó

  • Iniciál Autóház Kft.
  • Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés. Teljes körű szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén, legyen szó akár új- és használt autó értékesítésről, kishaszongépjármű eladásról, autószervizről vagy alkatrész kereskedelemről. Tevékenységünket Nyugat-Magyarország területét lefedően négy telephelyen Győrben, Mosonmagyaróváron, Sopronban és Szombathelyen végezzük. Jelenleg több mint 150 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként, céljaink eléréséhez legnagyobb értékünk, a szakértő munkatársaink által biztosított háttér.

SZERVIZ TANÁCSADÓ

Főbb feladatok:

  • Előjegyzések szervezése, márkaszerviz szolgáltatásainak értékesítése
  • Árajánlatok készítése, javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és szaktanácsadás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, dokumentáció
  • Szoros együttműködés a szerviz munkatársaival

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Együttműködő személyiség, megbízható munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Gyakorlott számítógép kezelési ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetésben rutin

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbérrel, valamint teljesítményt motiváló prémiummal jutalmazunk
  • Kiszámítható munkarendet, tervezhető szabadidőt biztosítunk
  • Innovatív rendszerek használatát és kiváló munkakörülményeket kínálunk
  • Folyamatos szakmai tréningek adottak az importőr szervezésében
  • Vezetői támogatás mellett egy összetartó csapat tagja leszel

Munkavégzés helye: Kérjük, jelöld meg a négy telephelyünk egyikét

Munkakezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges

A pozíció megpályázásához fényképes szakmai önéletrajzot várunk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Szervező
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre