Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviz munkafelvevő

  • Rack Autó Kft.
  • Budaörs, Budapest, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Budaörsi Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

munkakörbe

Elvárások:

  • több éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és /vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk.

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre