Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviz koordinátor - Balatonfűzfő

Man at Work Kft.
Régió: Balatonfűzfő, Veszprém

Hozzáadva: 2019.02.09.
Jelentkezési határidő: 2019.02.15.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (autógépész vagy egyéb gépész szak)
  • Jó műszaki érzék
  • Raktározási tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Középszintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Targonca szállítások megszervezése
  • Ügyfélhez történő kiszállítások megszervezése és megtervezése
  • Raktári feladatok elvégzése
  • Üzemi feladatok koordinálása

A munkáltató ajánlata:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, lelkes csapat

A munkavégzés helye:

  • Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Helyek Balatonfűzfő
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre