www.cvonline.hu

Szerviz és vevőszolgálati vezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.04.23.
Hirdetés azonosító: 1466562

Háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglakozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • hazai és külföldi szervizhálózat üzemeltetése
  • 8D javító intézkedések készítése
  • szerviz és hibastatisztikák elemzése, vevői és szerviz információk gyűjtése
  • minőségügyi javulás érdekében javaslatok tétele
  • vevői reklamációk kezelése
  • társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • képzések, bemutatók szervezése
  • vevőszolgálati dokumentációk ellenőrzése, elkészíttetésé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (Német előny)
  • Kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség
  • Remek kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-bihar