Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerviz asszisztens - pénztáros (Budaörs)

  • Rack Autó Kft.
  • Budaörs, Budapest, Pest
  • A hirdetés 75 napja lejárt

Budaörsi Márkakereskedés

SZERVIZ ASSZISZTENS-PÉNZTÁROS

munkakörbe kollégát keres

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat
  • előny: angol és / vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office programok)
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés

Feladatok:

  • ügyfélszolgálathoz kapcsolódó tevékenységek ellátása
  • szerviz pénztár kezelése
  • adatrögzítés, táblázatok kezelése
  • kimenő postakönyv vezetése

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre