Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerver üzemeltető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, széles IT szolgáltatás, technológia platformmal. Ügyfelük bővülő csapatába onsite munkavégzésre keresünk Szerver üzemeltető kollégát.

Pozíció leírása / Job description

A szerver üzemeltető az üzemeltető csapat tagjaként onsite támogatja az ügyfél infrastruktúráját egy nemzetközi környezetben.
Feladatok:
• Microsoft Windows Server alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása ügyfeleinknél
• részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban

Elvárások / Requirements

Elvárások:
• minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2008-2016 üzemeltetői tapasztalat
• magabiztos angol nyelvtudás
• virtualizációs ismeretekkel
• storage üzemeltetési ismeretekkel

Előny:
• SCCM, Exchange vagy Sharepoint ismeretekkel
• nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismeretével
• MCSE minősítéssel
• B kategóriás jogosítvánnyal
• felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel

Amit kínálunk / Offer

• folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
• ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
• fejlődési- és karrierlehetőséget
• jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre