Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámüzem - CNC marós

  • Kerox Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége.

Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Szerszámüzemünkbe keresünk munkatársat:

Feladatok, munkák:

  • heidenhain 530 és 630 vezérlésű CNC maró gépek kezelése
  • a megmunkálandó alkatrészek rajz szerinti elkészítése
  • a megmunkált alkatrészek méretének ellenőrzése
  • rajztól való eltérések azonnali jelzése az üzemvezetés felé
  • gépek alapvető napi karbantartása
  • folyamatos közreműködés a szerszámkészítőkkel és a CAM programozókkal

Amit keresünk a jelöltnél:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (CNC gépkezelő)
  • műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • igényesség,
  • precizitás, pontosság,
  • önállóság,
  • megbízható, lelkiismeretes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • többműszakos munkarend DÉLELŐTT-DÉLUTÁN heti váltásban (hétfőtől péntekig 6:00-14:20 és 13:40-22:00)
  • versenyképes juttatás

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park

Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehetséges.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre