Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámtervező

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autóipari beszállítója, immáron 55 éves szakmai múlttal (6100 Kiskunfélegyháza Szegedi út 66.)

pozícióban felvételt hirdet:

Amire garantáltan számíthatsz:

  • Innovatív, egyedi technológiai környezet
  • Lelkes és támogató mérnöki csapat
  • Versenyképes fizetés

Főbb feladatai lesznek:

  • Műanyag termékek gyártásához szükséges szerszámok és tartozékainak megtervezése, NX környezetben
  • Ütemtervek készítése és a szerszámkészítési feladatok figyelemmel kísérése
  • Karbantartási kezelési utasítások FMEA készítése,
  • Alkatrészlisták összeállítása és ajánlatok kérése
  • Szerszám költségbecslés és árajánlatok készítése
  • Keresztfunkciós csoportok vezetése és azokban való aktív részvétel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • CAD/CAM ismeretek
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Műanyagipari vagy fröccsöntés területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz, olvasás és karbantartási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
Helyek Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szakmunka / fizikai munka > Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre