Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

Human Centrum Kft.
Régió: Marcali

Hozzáadva: 2019.12.04.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozóink táborát szakértelmével, legyen a munkatársunk.

Feladatok:

  • Különböző lakatos munkák, CO hegesztés (megfelelő végzettség esetén), esztergálás
  • Szerszámok, sablonok és készülékek komplett gyártása
  • A szerszámműhelyben található forgácsoló gépek kezelése, karbantartása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló / CNC / Hegesztő / Ipari gépész végzettség
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Előnyt jelent:

  • Szerszámkészítésben, karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Bér: nettó 190.000-310.000 Ft / hó
  • +30%-os műszakpótlékok
  • 100%-os túlórapótlék
  • 13. havi fizetés
  • 6 hónap után Cafeteria
  • Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

  • Nagykanizsa
  • Pogányszentpéter
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád
  • Barcs

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen is kaphat.

Helyek Marcali
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre