Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Gyöngyös, Heves
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Gyöngyösi higiéniai termékeket előállító piacvezető multinacionális vállalatunk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Amiért érdemes választani minket:

  • 100%-ban bejelentett hosszú távú munkalehetőség, piac vezető multinacionális cég saját állományában,
  • Fiataloknak / pályakezdőknek széles körű karrier lehetőség,
  • TISZTA munka környezet,
  • Modern technológia

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok javítása és karbantartása
  • Gyártósori gépek javítása és karbantartása
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Aktív részvétel a szerszámok fejlesztésében
  • A fröccsüzemben felmerülő egyéb műszaki problémák megoldásában való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül újra emelésre kerül,
  • 13.HAVI MUNKABÉR
  • Havi túlóra elszámolás,
  • Cafetéria: évi 240.000 Ft,
  • Munkába járás támogatása,
  • Vállalati buszjárat szinte egész pest megye területéről,
  • Melegétkezés támogatás,
  • Munkaruha biztosítása

Elvárások:

  • Műszaki, logikai érzék, affinitás,
  • Alapfokú számitógépes ismerete (Word, Excel),
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szerszámkészítő szakmunkás végzettség
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Szerelő, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre