Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • Ziehl-Abegg Kft.
  • Marcali, Somogy
  • A hirdetés 27 napja lejárt

ZIEHL-ABEGG

Főbb feladatok:

  • Különböző lakatos munkák, CO hegesztés (megfelelő végzettség esetén), esztergálás, hagyományos / CNC marás, pneumatikus-hidraulikus szerelés
  • Szerszámok, sablonok és készülékek komplett gyártása; Szerszámok, sablonok és készülékek javítása, eseti és időszakos karbantartása
  • A szerszámműhelyben található forgácsoló gépek kezelése, karbantartása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint; Kiadott rajzi dokumentációk megőrzése, pontos követése
  • Kiadott rajzi dokumentációk megőrzése, pontos követése

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló / CNC / Hegesztő / Ipari gépész / Géplakatos végzettség
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Választható Cafeteria juttatások
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye: Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós, Hegesztő, lángvágó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre