Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • Vincotech Hungária Kft.
  • Bicske, Fejér
  • A hirdetés 15 napja lejárt

A Vincotech egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 700 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.

 Team up with us!

Bicskei csapatunk további növekedéséhez a következő pozícióra keresünk kollégát:

Feladatok:

  • Teljesítmény-elektronikai áramkörök legyártáshoz szükséges egyedi szerszámok készítése
  • CNC maró- és esztergagépek programozása
  • 3 vagy 5 tengelyes marógép programozása és kezelése
  • Folyamatos együttműködés a termeléssel és a mérnökséggel

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló vagy szerszámkészítő végzettség
  • 2 műszakos munkarend (06:00-14:00, 14:00-22:00) vállalása
  • Műszaki rajz olvasása
  • Kiváló anyagismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Készség az önálló, illetve a csapatmunkára
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Keller és EdgeCam szoftver ismerete
  • Solid Edge alapfokú ismerete
  • CNC programozási és kezelési ismeretek (Heidenhain és Siemens vezérlések)
  • Angol nyelv ismerete

Érdekes és változatos feladatok várnak rád a Vincotech-nél, ahol egy modern munkakörnyezetre, hosszú távú kilátásokra, vonzó jövedelemre és kiemelkedő juttatásokra találhatsz. Szívesen látnánk lapos hierarchiájú és nyitott, csapatorientált légkörű cégünknél. Bízunk benne, hogy örömmel fogadod gazdag és jövedelmező szakmai fejlődési ajánlatunkat.

Várjuk jelentkezésedet, hogy megbeszélhessük, hogyan lehet a Vincotech a következő lépés karrieredben!

Helyek Bicske
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre