Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

CLAAS Hungária Kft.
Régió: Törökszentmiklós, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.06.25.
Jelentkezési határidő: 2019.06.27.
Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó
vállalatánál Törökszentmiklóson.

munkatársat keresünk.

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív szerszámkészítő csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapatban dolgozhat.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mit várunk Öntől?

  • Szakmunkás végzettség (műszaki szakirány).
  • Rajzolvasási képesség.
  • Darukezelői bizonyítvány.

Mik lesznek a feladatai?

  • Új gyártóeszközök (hegesztőkészülék, szerelőkészülék, présszerszám) készítése.
  • Meghibásodott, elhasználódott gyártóeszközök javítása, karbantartása, pótlása.
  • Készülékkel nem rendelkező alkatrészek gyártása.
  • Komplett lakatos tevékenység (hegesztés, fúrás, köszörülés) elvégzése.

Mi jelent előnyt?

  • Szerszámkészítő végzettség.
  • Hegesztő minősítés.
  • Targoncavezető jogosítvány.

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 800 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.
Helyek Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre