Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.05.22.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • elkészíti a fröccsszerszámokat és azok alkatrészeit adott műszaki, technológiai leírás alapján,
  • felelős a hibaokok feltárásáért gépmeghibásodás esetén,
  • javítja, szükség esetén cseréli a hibás alkatrészeket,
  • ellenőrzi a szerszámok javítás utáni állapotát,
  • felelős a dokumentáció naprakészen tartásáért.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • szerszámkészítés / szerszám karbantartási gyakorlat,
  • CNC forgácsolás területén szerzett szakmai tapasztalat (HEIDENHAIN vezérlés),
  • haladó számítógépes ismeretek; min. alapfokú angol, vagy német nyelvismeret,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány,
  • fröccsöntő, fémmegmunkáló, forgácsoló gépek, szerszámok ismerete előnyt jelent,
  • targoncavezető, darukezelő engedély előnyt jelent.

Kérem, önéletrajzát juttassa el Toborzási Csoportunk részére, akik bármilyen kérdés esetén rendelkezésre állnak.
joysonsafety.com

+36 46 408-256

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás
3516 Miskolc, Joyson út 1.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre