Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Szerszámkészítő
Trenkwalder Kft
Régió: Miskolc
Hozzáadva: 2018.11.18.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.
Hirdetés azonosító: 1961429
lejárt
  • Szerszámok szerelése, illesztések elvégzése, polírozási feladatok ellátása
  • Szerszám módosítások, javítások és karbantartások ellátása
  • Gyártás dokumentálása
  • Szerszámpróbákon való részvétel
  • Szerszámkészítő végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre