Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

Régió: Somogy
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.09.23.
Hirdetés azonosító: 1822939
lejárt

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok:

  • különböző lakatos munkák, CO hegesztés (megfelelő végzettség esetén), esztergálás
  • szerszámok, sablonok és készülékek komplett gyártása
  • a szerszámműhelyben található forgácsoló gépek kezelése, karbantartása
  • az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint

Elvárások:

  • gépi forgácsoló / CNC / Hegesztő / Ipari gépész végzettség
  • felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Előnyt jelent:

  • szerszámkészítésben, karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • stabil jövedelem
  • kiegészítő juttatások
  • ingyenes céges buszjáratok
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Helyek Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre