www.cvonline.hu
Szerszámkészítő
Trenkwalder Kft
Régió: Székesfehérvár
Hozzáadva: 2018.07.21.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.
Hirdetés azonosító: 1744343

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Présszerszámok karbantartása, javítása
  • A szerszámok gyártásra történő előkészítése, gépen történő beállítása, tesztelése
  • Műszaki információk biztosítása a szerszámok tervezéséhez, legyártásához, módosításához
  • A gyártási folyamat figyelése, javaslatok a folyamatos fejlesztésre
  • Szerszámkészítő végzettség
  • Hasonló területen szerzett 5 év releváns szakmai tapasztalat
Előny:
  • Targonca és darukezelői jogosítvány
  • Forgácsoló gépen történő önálló munkavégzés
  • Hajlító berendezéseken szerzett tapasztalat és technológia ismerete
  • Pneumatikus, és hidraulikus berendezések ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Több műszakos munkavégzés
  • Multinacionális környezet
  • 13. havi fizetés
  • Prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Székesfehérvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.06.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Szerszámok szerelése, illesztések elvégzése, po...
Miskolc

Szerszámkészítő - Győr

Man at Work Kft.

Feladatok: Termelőeszközök előkészítése, munkag...
Győr, Győr-Moson-Sopron

Szerszámkészítő - szerszámkarbantartó

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Fröccsöntő berendezések szerszá...
Mosonszolnok