Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Békés
  • A hirdetés 112 napja lejárt

Álláslehetőség a CERLUX Kft-nél

AZONNALI KEZDÉSSEL!

Dolgozzon Ön is a CERLUX Kft. lendületes csapatában szerszámkészítő munkakörben Orosházán!

Leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Fröccsöntő, illetve prés szerszámok alkatrészeinek összeszerelése
  • Szerszámok, készülékek, sablonok készítése, műszaki rajz alapján.
  • Finom beállítások elvégzése, meghibásodások kiküszöbölése
  • Szerszám-módosítások végrehajtása
  • Szerszámpróbák elvégzése
  • Új szerszámok gyártásba történő beüzemelése
  • Karbantartási feladatok elvégzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  •  középfokú műszaki végzettség (szerszámkészítő, finommechanikai, technikusi vagy géplakatos)
  • megbízható rajzolvasási képesség
  • a hagyományos forgácsoló gépek alapvető ismerete és használatukban való jártasság
  • motivált, dinamikus, precíz, rendezett, önálló munkavégzés
  • 5 év szakmai gyakorlat szerszámgyártásban vagy szerszám karbantartásban.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés

Bérezés megegyezés szerint.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy hívja a +36 20 238-4870-es telefonszámot!

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre