Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő (Miskolc)

  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Nagyméretű öntő, fröccsöntő, lemezalakító szerszámok készítése;
Szerszámok karbantartása és javítása;
Szerszámgépek beállítása, programozása;
Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység.

Követelmények:

Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
Fröccsöntő, lemezalakító szerszámok készítésében, javításában szerzett releváns tapasztalat
Forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás)

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396, +36-30/306-74-10

Értékelt kvalitások

Pontos munkavégzés
Csapatmunkára való készség

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem
Bejárás támogatása
Tanulási, fejlődési lehetőség

Helyek Miskolc
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.05.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szerszámkészítő

OBO Bettermann Hungary Kft.

Az OBO Bettermann több mint 100 éves múltra vis...
Pest, Bugyi, Budapest

Human Centrum Kft.

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve műkö...
Marcali

HSA Kft.

Szerszámkészítő Feladatok: Présgép- és lemezoll...
Nagykőrös, Pest, Budapest