www.cvonline.hu
Szerszámkészítő - INTS/9/159

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat

Szerszámkészítő

pozícióba

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 Ref.:INTS/9/159

Feladatok:

  • a gyártáshoz szükséges szerszámok készítése (Nyomásos alu (cink) öntőformák, stancoló szerszámok)
  • a szerszámok ellenőrzése, tesztelése

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség - műszaki területen
  • alapszintű műszaki rajzolvasás
  • mérőeszköz használat

Előny:

  • szerszámkészítő végzettség előnyt jelent

Ajánlat:

  • hosszútávú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egyéb juttatások
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Szerszámkészítő, Szakmunka / fizikai munka
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre