Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkészítő - Győr környéke

Man at Work Kft.
Régió: Kunsziget, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.12.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Szerszámkészítő

Feladatok:

  • Lemezalakító szerszámok építése, kipróbálása, optimalizálása a minőségi célok elérése érdekében
  • Szerszámelőállítás nyomon követése és támogatása
  • Szerszámpróbákon részvétel.
  • A szerszámokon fellépő hibák gyors és szakszerű javítása
  • Speciális szerszámok szét/össze szerelése, tisztítása
  • Kapcsolódó szerszámdokumentációk vezetése és készítése
  • Javaslattétel a szerszámok gazdaságosabb üzemeltetését elősegítő módosításokra.
  • Megelőző karbantartás és ellenőrzés
  • Szoros együttműködés a mérnökséggel, karbantartással és a termeléssel

Elvárások:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Lemezstancolásban és 3D lemezformázásban szerzett szaktudás
  • Hegesztési és anyagismeret szaktudás
  • Polírozásban való jártasság
  • Forgácsoló gépek gyakorlati használatában szerzett tapasztalat
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga előny
  • Targonca és daru OKJ-s jogosítvány előny
  • Pneumatikus és hidraulikus berendezések ismerete előny
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Külföldi utazási hajlandóság
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődés, új projekt támogatása

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Helyek Kunsziget
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre