Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó/hegesztő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Prés- és fröccsszerszámok karbantartása;
Hegesztési feladatok, visszacsiszolás;
Lakatos munkák elvégzése;
Rendszeres ellenőrzés végzése, a termelőeszközök rendeltetésszerű használatának érdekében;
Dokumentációk előírásszerű és naprakész vezetése.

Követelmények:

Hegesztő, lakatos vagy forgácsoló végzettség/tapasztalat
AWI hegesztési gyakorlat
Három műszakos ( 8 órás) munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/436-0610, +36 34/480-380 (Nagy Gábor)

Amit nyújtunk

Széleskörű béren kívüli juttatások
Havi szintű Cafeteria
Negyedéves bónusz
13. havi fizetés

Helyek Kecskemét
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre