Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

REHAU Kft.
Régió: Budapest, Pest, Újhartyán

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.08.28.
header

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok javítása, karbantartása
  • Szerszámmódosítások végrehajtása
  • Szerszámpróbák végrehajtása
  • Új szerszámok gyártásba történő beüzemelése
  • Részvétel az új szerszámok jóváhagyási folyamatában

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Fröccsöntő szerszámok ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat szerszámok karbantartása területén
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát.

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Budapest
Pest
Újhartyán
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre