Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Kaposvár

Hozzáadva: 2019.10.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.21.

Tartsd karban a dolgokat kaposvári partnercégünknél!

Egy olyan kaposvári céghez keresünk szerszámkarbantartót, amelynek termékeit világszerte alkalmazzák olyan létesítményekben is, mint az atomerőművel vagy a fúrótornyok.

A cég 25 éve gyártja közel 350 fővel a kis-, és középfeszültségű biztosítóbetéteket és azok alkatrészeit.

A szerszámkarbantartó kollégának következő feladatokat kell ellátnia:

  • szerszámok időszakos, ütemezett karbantartása, a használaton kívüli szerszámok konzerválása

  • hidegsajtoló szerszámok javítása és karbantartása

  • szerszámok gyártásra történő előkészítése

  • törött elemek cseréje, és tartalék elemek behelyezése a sérült elemek helyére

  • a vágólapok, bélyegek élezése a rendelkezésre álló síkköszörű gépek használatával

  • váratlan meghibásodása esetén a hiba elhárítása

  • a gyártási folyamat nyomon követése, együttműködés a termeléssel

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú végzettség (előnyösen szakmunkás, pl. lakatos, karbantartó)

  • fémipari területen szerzett tapasztalat jó pont, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • fontos a precíz munkavégzés és a jó problémamegoldó készség

  • alapvető számítógépes ismeretek kellenek - a karbantartási program használatához

Amit a leendő kollégának nyújtanak:

  • szakmai, fejlődési lehetőség, betanítás, továbbképzések

  • hosszú távú, biztos munkahely

  • határozatlan idejű munkaszerződés

  • béren kívüli juttatások: 13. havi fizetés, cafeteria, csoportos teljesítmény bónusz, bejárási támogatás

  • emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól!)

  • évente alapbéremelés, valamint a béren kívüli juttatások emelése

  • dolgozói balesetbiztosítás

  • flotta kedvezmények, karácsonyi ajándék, vállalati rendezvények

  • tiszta, rendezett munkakörnyezet

Ha mindez szimpatikus, akkor már csak egy önéletrajzot kell küldeni Dórának a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Kaposvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre