Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kaposvár

Hozzáadva: 2019.07.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.21.

Szerszámkarbantartó munkatársat keresünk kiemelt kaposvári partnercégünkhöz!

Kaposvári elektronikai nagyvállalathoz keresünk szerszámkarbantartó munkatársat.

A következő feladatokat kell ellátni:

  • Hidegsajtoló szerszámok javítása és karbantartása,
  • szerszámok gyártásra történő előkészítése,
  • törött elemek cseréje, és tartalék elemek behelyezése a sérült elemek helyére,
  • a vágólapok, bélyegek élezése a rendelkezésre álló síkköszörű gépek használatával,
  • szerszám váratlan meghibásodása esetén hiba elhárítása,
  • szerszámok időszakos, ütemezett karbantartása, használaton kívüli szerszámok konzerválása,
  • a gyártási folyamat nyomon követése, együttműködés a termeléssel.

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • A munkakörhöz kapcsolódó középfokú végzettség, vagy egyéb fémipari tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség,
  • többműszakos munkarend vállalása.

Amit a leendő szerszámkarbantartó munkatársnak nyújtanak:

  • szakmai, fejlődési lehetőség, betanítás, továbbképzések;
  • hosszú távú, biztos munkahely;
  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • kiemelt összegű havibér juttatás;
  • béren kívüli juttatások: 13. havi bér, cafeteria, bónusz juttatás, bejárás támogatása;
  • emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól!);
  • téli, nyári munkaruházat és annak tisztíttatása.

Ha mindez szimpatikus Ön számára, akkor már csak egy jelentkezés választja egy leendő munkahelyétől.

Jelentkezni alább, a "Jelentkezem" gomb alatt, vagy fényképes önéletrajzzal tud az alábbi e-mail címen:

E-mail cím megjelenítése

Várjuk jelentkezését!
Helyek Kaposvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.07.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre