Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerszámkarbantartó

Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2018.09.18.
Jelentkezési határidő: 2018.10.03.

Francia tulajdonú cégcsoport magyarországi leányvállalatához keresünk

munkatársat határozatlan időre

Feladatok

·         Gyártásból visszakerült szerszámok karbantartása, tisztítása, javítása, fejlesztése

Elvárások

·         Gépésztechnikusi, szerszámkészítői vagy műszaki végzettség

·         Lemezalakító, mélyhúzó szerszám karbantartásában szerzett tapasztalat

·         Síkköszörű gép biztos kezelése

·         Forgácsoló gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Juttatások

·         Cafeteria

·         Útiköltség-támogatás

·         Munkavégzés helye: Gödöllő

·         3 műszakos munkavégzés

·         Azonnali kezdés

·         Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: stj1300474@starjobs.hrszoftver.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Gödöllő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre