Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerkezetépítő munkatárs

Human Centrum Kft.
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.12.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Partnercégünk fő profiljába az autóbeállók, teraszfedések, üvegkorlátok, könnyű acél szerkezetek építése tartozik. A minőségi kivitelezés elsődleges szempont számukra, így munkatársaikra is jellemző az erős szakmai tudás és a precíz munkavégzés.

Feladatok:

  • Építésvezetők kivitelezési munkáinak támogatása
  • Önálló, előre egyeztetett munkafolyamatok elvégzése
  • Többségében megrendelői helyszíneken történő munkavégzés

Elvárások:

  • Asztalos vagy lakatos végzettség
  • 1-2 éves szakmai és/vagy építőipari tapasztalat
  • Tanulásra való nyitottság
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Tapasztalat függvényében nettó 300.000-400.000 Ft/hó közötti fizetés
  • Vidéki munkavállalók részére lakhatási támogatás megbeszélés szerint
  • Hosszú távú, teljes munkaidős lehetőség
  • Vállalkozók számára projektalapú együttműködésre is van mód

Ha felkeltette az érdeklődését a munka, kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és töltse fel az aktuális önéletrajzát! Kollégáink keresni fogják a megadott elérhetőségein!

Helyek VI. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre