Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Szerelő állások Tiszaújváros

Találatok száma 3 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

Műszerész Feladatok: Műszaki berendezések karbantartása, javítása Üzemzavarok gyors elhárításában való közreműködés Gépek és berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése Karbantartási és javítási munkák dokumentálása Géptelepítési, fejlesztési projektek támogatása Elvárások: Középfokú szakirányú (elektronikai / elektrotechnikai / irányítástechnikai műszerész) isk...

  • Továbbküldés

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását. Tiszaújvárosi termelő vállalat bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: Villamossági karbantartó Feladatok: Elektromos...

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását. Stabil háttérű, tiszaújvárosi gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: Karbantartó...

Eredmények szűrése