Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerelő

  • Fabion Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Szerelő

Feladatok:

  • Munkahengerek szét ill. összeszerelése
  • Hibafeltárás, javításhoz szükséges anyagok összeírása

Elvárások:

  • Gépipari végzetség (hegesztői végzetségnél nem feltétel), szerelésben való jártasság
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Nyílt és kreatív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • AWI, CO hegesztői végzetség

Cég bemutatása:

A Fabion Kft a hidraulika elemek értékesítésében, hidraulikus berendezések gyártásában, javításában nagy tapasztalattal rendelkező debreceni központú cég.

Amit ajánlunk:

  • Megbízható, stabil munkahely, együttműködő csapatmunka.
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Családias munkahelyi légkör

Munkaidő: teljes munkaidő, egy műszakos munkarend
Munkavégzés helye: Debreceni telephely

Fizetés: Versenyképes fizeté

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre