Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerelő

  • HANSA-FLEX Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Hidraulika szerelésben jártas, önálló munkavégzésre képes, gyakorlott

Szerelőt

keresünk szervizautóra.

Terhelést jól tűrő, határozott fellépésű, jó kommunikációs képességű jelentkezőket várunk azonnali kezdéssel, főállású, bejelentett munkakörbe.

Elvárás:

  • feddhetetlen előélet,
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • folyamatos továbbképzésre való nyitottság és hajlandóság.

Kizárólag azokat a fényképes önéletrajzokat várjuk akik a fent említett feltételeknek 100 %-ban megfelelnek, budapesti illetve Pest megyei lakóhellyel rendelkeznek.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szerelő

Fabion Kft.

Szerelő Feladatok: Munkahengerek szét ill. össz...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Szerelő

VILL-KORR Hungária Kft

A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.  Magyarország egyik l...
Győr, Győr-Moson-Sopron

KARBANTARTÓ - SZERELŐ

Market Építő Zrt.

A Market Csoport garanciális feladatokat végző ...
Budakalász, Pest, Budapest