Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerelő

  • COMTECH Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 31 napja lejárt

Comtech Kft.
Elektronikai termékek, kábeltelevíziós eszközök fejlesztésével, gyártásával, értékesítésével foglalkozó 50 fős cég keres munkatársat

SZERELŐ

munkakörbe

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó Kft. összeszerelési munkálatokra jó kézügyességgel rendelkező, megbízható betanított munkatársakat keres.

Előny:

  • szerelésben, gépi, - kézi csavarozásban szerzett tapasztalat.

A következő fontos feladatok várnak Rád:

  • Öntvény mechanika szerelése, csavarozása
  • Szerelt panelek beépítése

Rád van szükségünk, ha:

  • Jó kézügyességgel rendelkezel
  • Szerelésben, csavarozásban tapasztalatot szereztél
  • Betanulás után önállóan ellátod a feladatod
  • Precíz vagy

Amivel támogatunk céljaid elérésében:

  • Bejelentett, 8 órás határozatlan idejű munkaviszony
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Egy műszakos munkarend
  • Cafetéria, választható elemekkel
  • Fix, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Győr

A jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk.

Jelentkezési határidő:
2019. 04. 30.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre