www.cvonline.hu

Szerelő

Szerelő

Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2018.08.13.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.

Honvédségi és haditechnikai járművek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat, ingyenes szállással.

Szerelő pozícióra

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség:

  • mezőgazdasági gépszerelő
  • autószerelő
  • gépjárműszerelő

Munkavégzés helyszíne: Gödöllő

Feladatok

  • Honvédségi járművek teljes körű javítása, karbantartása,
  • Harcászati eszközök gyártása,
  • Haditechnikai eszközök műszaki állapotának felmérése
  • Gépjárművek szervizelésének ellátása, felülvizsgálata
  • Jármű műszaki vizsgára, környezetvédelmi ellenőrző vizsgálatra való felkészítése

Elvárások

  • Autószerelő, gépjárműszerelő vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • Önálló munkavégzés,
  • Alkalmazkodóképesség, pontosság, precizitás

Juttatások

  • Gyakorlattól, tapasztalattól függően az alapbér bruttó 250.000 Ft - 290.000 Ft/ hó
  • Ingyenes szállás, amit közösen, Önnel együtt választunk ki
  • Ingyenes céges busz, több település érintésével
  • Havonta kétszer, ingyenes hazautazás
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Azonnali munkakezdés
  • Utazási támogatás

Munkaidő:

  • Hétfőtől – Csütörtökig napi 8,5 óra, munkakezdés reggel 07:00 óra
  • Pénteken 6 órás rövidített műszak

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az stj1800594@starjobs.hrszoftver.hue-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot.

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Gödöllő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre