Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZERELŐ (szerződéses katona, Debrecen)

  • Company_icon Magyar Honvédség
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • A hirdetés 102 napja lejárt

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • karbantartási és szerelési munkák végrehajtása a haditechnika eszközök hadrafoghatóságának fenntartása érdekében belföldön és külföldön;
  • részvétel a hazai és nemzetközi gyakorlatokon;

  • betöltött 18. életév;
  • büntetlen előélet;
  • állandó belföldi lakóhely vagy tartózkodási hely;
  • egészségi, pszichikai és fizikai alkalmassági követelményeknek megfelelés;
  • magyar állampolgárság;
  • alapfokú iskolai végzettség;
  • autószerelő vagy autóelektronikai műszerész végzettség

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • „C” vagy „C+E” gépjárművezetői engedély

Egyéb elvárások, kompetenciák:

  • elhivatottság, jó munkatempó és feladatvállalás;
  • figyelem a feladatok végrehajtásában;
  • jó kommunikációs készség;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • magas fokú stressz tűrés és pszichés terhelhetőség.

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében;
  • felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem;
  • béren kívüli juttatási rendszer;
  • kedvezményes étkezési lehetőség;
  • széleskörű szociális juttatások;
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban;
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása.
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Hivatásos katona
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre