www.cvonline.hu

Szerelő – Összeszerelő

  • A hirdetés 1338 napja lejárt

Több mint 20 éve Magyarországon működő, külföldi tulajdonban lévő, egyedi, megmunkált acélszerkezet gépek, berendezések gyártásával foglalkozó vállalat keres

munkatársat

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Elvárások:

  • Szakirányú, középfokú végzettség
  • Fémipari alkatrészek összeszerelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Rugalmas munkarend vállalása
  • Idegen nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • Gépek, berendezések összeszerelése a kiadott rajz alapján
  • Csomagolásra történő előkészítés

Munkavégzés helye:
Déli bekötő út 7.,  1211 Budapest

Az önéletrajzokat elektronikusan kérjük. Csak azokat a jelentkezőket hívjuk be személyes interjúra, akik megfelelnek a hirdetésben előírtaknak. Minden más jelentkező önéletrajzát az előírtak szerint, határidőn belül megsemmisítjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő