www.cvonline.hu

Szerelési szegmensvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.28.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk műszaki végzettséggel rendelkező Szerelési szegmensvezető munkatársat.

Feladatok:

- Szerelési csoportvezetők munkájának irányítása és ellenőrzése
- Szerelési folyamatok koordinálása, felügyelete
- Szerelési technológiai osztály és a folyamatmérnökség vezetése
- LEAN tevékenység számonkérése, irányítása
- Kapacitás tervezés, hatékonyságnövelés, minőség- és folyamatfejlesztés

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
- SAP R63 rendszer ismerete
- Szerelési és gyártáslogisztikai ismeretek
- Hasonló területen szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
- LEAN ismeretek
- Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, stressztűrő képesség
- Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás és vezetői készségek

Amit kínálunk:

- Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű cégnél
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő