Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerelési csoportvezető

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.31.

Az egyedi gyógyszeripari gépgyártásban és fejlesztésben 27 év tapasztalattal rendelkező
Quick 2000 Kft. budapesti és pest megyei munkavégzésre

munkatársat keres.

Feladatok:

  • gyógyszergyárak, vegyipari üzemek berendezéseinek technológiai szerelése és karbantartása
  • szerelési csapat munkájának szervezése, irányítása
  • időszaki karbantartási munkák szervezése, irányítása
  • rozsdamentes acél, szénacél és műanyag csövek, szerelvények, berendezések karbantartásának, javításának, szerelésének irányítása vegyipari környezetben

Elvárások:

  • Végzettség gépszerelő / hegesztő / csőszerelő / lakatos szakmák valamelyikében
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Tervrajz olvasás, egyszerűbb vázlatrajzok elkészítése
  • Géptelepítési és gépmozgatási tapasztalatok

Előnyben részesített tulajdonságok:

  • Képesség önálló döntéshozatalra
  • Több lépéssel előre tervezés képessége
  • Határozott személyiség jó vezetői és kommunikációs készségekkel
  • Szakmában helytállás, pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes alapbér
  • havi 20 000 Ft cafeteria
  • bejárási támogatás
  • céges mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre