Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szerelési Csoportvezető

Trenkwalder Kft
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2020.01.17.

Győri Partnerünk részére keresünk lojális kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

  • A termelés tervezésnek megfelelően a terület irányítása, munkafolyamatainak koordinálása, munkafegyelem betartatása
  • A területhez kapcsolódóan műszaki, szervezési egyeztetések lebonyolítása
  • Napi folyamatok műszaki támogatása
  • A terület tevékenységéhez szükséges eszközök, alkatrészek biztosítása, felügyelete
  • A terület folyamatainak fejlesztése, hatékonyságának növelése

  • Villamosmérnök végzettség
  • Gépépítésben való tapasztalat
  • Kis sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Gyakorlatias megközelítés
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Változatos munkakör

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szerelési munka (12640)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Vasúti fékrendszereket gyártó, tervező, és fejl...
XXIII. kerület

Csoportvezető

Gyártó üzemben 15 fő gépkezelő munkájának szerv...
Zalaegerszeg

VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ

BECK AND PARTNERS Kft.

Megbízónk az osztrák tulajdonú RAUCH, Európa eg...
Pest, Budapest