Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos karbantartó mérnök - Motorgyártás

Hirdetés azonosító: 1200717

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A területen R4 Otto EA211 motorokhoz gyártunk mechanikus komponenseket.

Többek közt esztergálás, fúrás, edzés, köszörülés illetve mérőszobai gépek képzik a termelés szerves részét. A szériatermelés mellett nagy hangsúlyt fordítunk a berendezések folyamataink optimalizálásra.

A technológiai sokszínűség lehetőséget biztosít széleskörű műszaki ismeretek megszerzésére, fejlesztésére.

Tekintse meg a terület bemutatkozó videóját: Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Siemens S5/S7/840D programozási feladatok
  • Javítási és karbantartási tevékenységek szervezése és elvégzése
  • TPM feladatok szervezése és elvégzése, folyamatos fejlesztésében való részvétel
  • Hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, fejlesztése
  • Műszaki rajzok és tervrajzok olvasása, adott esetben javítása
  • Munkatársak oktatása
  • Karbantartási költségek optimalizálása
  • Kapcsolattartás a karbantartó mérnökökkel, gyártással és a területi vezetőkkel
  • Folyamatos fejlesztések
Ön az ideális jelölt, ha

  • Villamos mérnöki felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalata van
  • Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban
  • Rajzolvasási és méréstechnológiai ismeretei vannak, ismer statisztikai módszereket
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Hajlandó készenlét vállalására
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • Terhelhető, önálló, fejlődőképes, elhivatott
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC15443

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Domokos Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 30 767 9031

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre