Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Menedzsment gyakornok a motorfejlesztés területén - kontrolling feladatok

Hirdetés azonosító: 1200717

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

2001-ben került átadásra az AUDI HUNGARIA Zrt. motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. A központ támogatja a sorozatgyártást, illetve ennek felfutását, igény szerint átalakítjuk a különféle motortípusokat, feladatunk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

A szakterület szorosan együttműködik a németországi fejlesztéssel, különösen a konstrukció és a motorkísérletek terén, illetve a legjelentősebb megbízások is Ingolstadtból érkeznek. A győri telephely különösen szerencsés helyzetben van, mivel a fejlesztői és gyártói tevékenységek már a fejlesztés kezdetétől összekapcsolódnak, amelyet a fizikai közelség is lehetővé tesz.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • A területi vezető munkájának támogatása az alábbiakban: büdzsétervezés és -követés kiépítése; követő táblázatok kialakítása, aktualizálása, optimalizálása; területi stratégia kidolgozása
  • Területi célok követése
  • Irodaátalakítás koordinálása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Folyamatban lévő tanulmányok műszaki menedzser vagy gazdasági szakon (BSc vagy MSc)
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud
  • Legalább heti 3 napot el tud tölteni a vállalatnál
  • Felsőfokú a német nyelvtudása, középfokú angol nyelvtudás előny
  • Magabiztosan használja az Office szoftvereket (Word, Excel, PowerPoint)
  • Optimális esetben projektmenedzsment ismeretekkel rendelkezik
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés jellemzi
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15568

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938

Helyek Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre