www.cvonline.hu

Szenzorfejlesztő

  • A hirdetés 538 napja lejárt

B35Szfejl-BP

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk szenzorfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • Fordulatszám és pozíciószenzorok applikációja automata sebességváltók vezérléséhez
  • A szenzor fejlesztési folyamatának koordinálása koncepcióktól a szériagyártásáig
  • Belső specifikációk készítése / leszármaztatása a vevői specifikációkból
  • Szenzorfelépítések kialakítása és koncepciók kiértékelése
  • Tesztek és szimulációk tervezése és elvégzése a funkciók biztosításához
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Nemzetközi csapatban való együttműködés
Tapasztalat:
  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • Tapasztalat Hall-szenzorok területén
  • Alapos ismeretek ASIC-ek és programozásuk területén
  • Társalgási szintű német és / vagy angol nyelvismeret
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség és kreativitás
  • Nyitottság a szervezői feladatokra

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Németországi tréning és betanulás
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol