Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szenzor rendszermérnök - Veszprém

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.12.19.
Jelentkezési határidő: 2019.01.08.
Hirdetés azonosító: 1601287

Szenzor rendszermérnök

Feladatok:

  • Rendszer szintű termékanalízis elvégzése
  • Analízis eredmények dokumentálása
  • Követelménydokumentáció kezelése
  • Mérési környezet fejlesztése, dokumentációja
  • Specifikációk megírása
  • Kiértékelési módszerek fejlesztése
  • Részvétel nemzetközi multidiszciplináris termékfejlesztői csapatban
  • Szakterületekkel való egyeztetés

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség villamos-, mechatronikai-, vagy gépészmérnökként, esetleg mérnök-informatikusként
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Programozási ismeretek
  • Tapasztalat elektronikai/mechatronikai termékanalízisben
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mágneses elven működő szenzorok, eszközök ismerte
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes munkabér
  • Családias, igényes munkahelyi környezet
  • A projektet támogató nagyvállalati háttér
  • Lendületes, dinamikus, tudásra éhes projektcsapat

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre