Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szennyvízüzemi laboráns

  • Az álláshirdetés 18 napja lett frissítve

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése,
  • nagyműszeres analitikai vizsgálatokhoz a szükséges minta-előkészítés elvégzése,
  • mérésekhez szükséges különféle reagens vagy mérőoldatok készítése,
  • laboratóriumi műszerek és berendezések kezelése,
  • elemzések végrehajtása, dokumentálása a vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyvben leírtak szerint.

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú vegyipari végzettséggel, illetve technikusi oklevéllel; valamint
  • víz- és szennyvízelemzés területén eltöltött akkreditált laboratóriumi munkatapasztalattal rendelkezik;
  • munkáját önállóság, precizitás és megbízhatóság jellemzi;
  • a Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeli,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • tapasztalat nagyműszeres analitikai vizsgálatokban

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre