Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZENNYVÍZÜZEMI LABORÁNS

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • mérésekhez szükséges különféle reagens vagy mérőoldatok készítése;
  • klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése;
  • elemzések végrehajtása, dokumentálása a vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyvben leírtak szerint;
  • laboratóriumi műszerek és berendezések kezelése.

Számunka az ideális jelölt:

  • középfokú vegyipari végzettséggel, illetve technikusi oklevéllel;
  • víz- és szennyvízelemzés területén eltöltött akkreditált laboratóriumi munkatapasztalattal rendelkezik;
  • munkáját önállóság, precizitás és megbízhatóság jellemzi;
  • a Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeli;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírásánál előnyt jelent:

  • tapasztalat nagyműszeres analitikai vizsgálatokban.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség a szennyvízágazat egyik legkorszerűbb laboratóriumában,
  • kihívással teli munkakör, önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre