Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szennyvíztelep kezelő

  • Az álláshirdetés 10 napja lett frissítve

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

munkatársakat keres encsi és nyékládházi üzemigazgatóságára

Feladatok:

  • szennyvíztelep üzemeltetése
  • üzemzavar esetén hibafeltárás, elhárítás
  • hálózati üzemzavar elhárítása
  • új csatlakozó átvétel

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, jártasság
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány,
  • számítógépes alapfokú ismeretek

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével kérjük leadni.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Nyékládháza
Encs
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Gyártás / Termelés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre