Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szennyvíztechnológus Afganisztánban (Mazar-I-Sharif)

  • XELESS Kft
  • Külföld
  • A hirdetés 2060 napja lejárt

FELADATOK:

  • szennyvíztisztító-telep vezetése,
  • szennyvíztisztító-berendezés üzemeltetése (betanítás helyben),
  • környezetvédelmi előírások betartása és betartatása,
  • karbantartási munkák elvégeztetése / elvégzése,
  • időszaki jelentések, riportok készítése,
  • együttműködés a megrendelő képviselőivel.

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú víz- és szennyvíztechnológus végzettség,
  • hasonló munkakörben, vagy szennyvíztisztitó mű kezelésében eltöltött 3-5 év munkatapasztalat,
  • középszintű német nyelvtudás aktív nyelvhasználattal,
  • jó kommunikációs képesség,
  • stressztűrő képesség,
  • előny: angol nyelvismeret.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali munkakezdés,
  • 1 éves határozott idejű szerződés, hosszabbítás opcionális,
  • 4 havonta 23 nap szabadság,
  • utazás, szállás, étkezés teljes körűen biztosított,
  • multinacionális munkakörnyezet.

Jelentkezni német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2013.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre