www.cvonline.hu

Szennyvízlaboratóriumi csoportvezető

  • A hirdetés 148 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Környezet- és Vízminőségvédelmi Osztálya

SZENNYVÍZLABORATÓRIUMI CSOPORTVEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A szennyvízvizsgáló laboratórium munkájának szervezése, a laboratóriumba érkező szennyvíz-, szennyvíziszapminták vizsgálatának irányítása, részvétel a vizsgálatok végrehajtásában, a vizsgálatok eredményeinek ellenőrzése, értékelése, az eredmények dokumentálása.
  • Külső megrendelésre történő szennyvíz minőségvizsgálatok végrehajtásának szervezése, irányítása.
  • A vonatkozó szabványok, jogszabályok változásainak figyelemmel kisérése, a változásoknak megfelelően a szennyvíz vizsgáló laboratóriumban alkalmazott vizsgálati módszerek aktualizálása, a vizsgálati kör igény szerinti fejlesztésének előkészítése, végrehajtása.
  • A szennyvíz laboratóriumi berendezések, műszerek üzemképes állapotának biztosítása, a működtető szoftverek ismerete, alkalmazása.
  • A szennyvíz vizsgáló laboratóriumban a belső ellenőrzési vizsgálatok irányítása, részvétel a külső ellenőrző vizsgálatokban.

Feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (vegyész vagy vegyészmérnök),
  • Legalább 2 éves laboratóriumi gyakorlat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Szennyvizes területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Akkreditált laboratóriumban végzett tevékenység,
  • Műszeres analitikai vizsgálatok ismerete (pl. diszkrét analitika, ICP-OES készüléken végzett elemanalitika).

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú stabil munkahely,
  • Cafeteria juttatás,
  • Munkába járási költségtérítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2018. április 23-ig lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Vác
Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre