www.cvonline.hu

SZENNYVÍZÁGAZATI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1431 napja lejárt

A Borsodvíz Zrt. felvételt hirdet munkaviszony keretében betöltendő

munkakörre.

A munkakör betöltéséhez felsőfokú vízellátás-csatornázási végzettség szükséges.

Ellátandó feladatok:

  • szennyvízelvezetéssel és -tisztítással kapcsolatos szakmai feladatok elvégzése
  • tulajdonosi, hatósági, valamint fogyasztói levelek kivizsgálása, megválaszolása
  • üzemeltetési szabályzatok készítése
  • vízjogi üzemeltetési engedélyezéssel kapcsolatos ügyintézés
  • üzemi és hatósági ellenőrzéseken való részvétel
  • statisztikák, kiértékelések készítése

A munkakör betöltésénél a szakmai tapasztalat, jártasság előnyt jelent.

A jelentkezéseket a társaság Bér- és munkaügyi osztályára írásban kérjük leadni 2014. február 15-ig.

Postacímünk: 3527 Miskolc, Tömösi u. 2.

A pályázatra kérjük ráírni: Szennyvízágazati ügyintéző!

A jelentkezéseket társaságunk bizalmasan kezeli.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő