Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szenior SAP fejlesztő (Debrecen)

PBS International Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

professional business solutions

Megye:

Hajdú-Bihar megye

A pozíció leírása:

Debreceni fejlesztő központünkba keresünk szenior SAP fejlesztő kollégákat

Feladatkör, felelősségek:

• SAP környezetben történő informatikai fejlesztések

• Csomagolóanyag gyártó cégek üzleti folyamatainak támogatása

• SAP Variant Configuration modulra épülő fejlesztések és szupport

• Párhuzamosan futó nemzetközi projektekben való részvétel

• Debreceni fejlesztő központban való munkavégzés (heti egy nap home office)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Munkatapasztalat: 5+

• ABAP, ABAP-OO tudás

• full time leterheltség

• Folyékony angol nyelvismeret, német nyelvtudás előny

• Határozatlan idejű, alkalmazotti vagy szerződéses foglalkoztatás

Nyelvtudás:

Folyékony angol nyelvtudás (német előny)

A megbízó cég profilja:

Nemzetközi SAP bevezetéssel és fejlesztésekkel foglalkozó tanácsadó cég.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre