www.cvonline.hu

Szenior Kontroller | Senior Controller - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Pénzügyi zárásban való aktív részvétel (havi, éves), könyvelők támogatása és az adatok ellenőrzése. Éves önköltség és termék költségek kiszámítása. LEAN folyamatok költséghatásának elemzése. Költségcsökkentési javaslatok készítése.

Végzettség:
Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 3 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs angolnyelv tudás Gyártócéges, autóipari területen szerzett tapasztalat ERP ismeret

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.02.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre