Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szenior értékesítő

  • Randstad Hungary Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 6 napja lejárt
Megbízónk teljes körű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője. Az ügyfelünk csapatába Szenior értékesítő kollégát keres.
- Önálló üzletfejlesztés
- Új ügyfelek és üzleti lehetőségek keresése az ipari, kereskedelmi, szolgáltatói szektorban
- Kapcsolattartás a szektorban működő üzletfelekkel, ügyféltalálkozók szervezése, üzleti tárgyalások bonyolítása
- Ajánlatok, prezentációk elkészítése, szerződések előkészítése, pályázati anyagok elkészítésének összefogása és az abban történő részvétel
- Üzleti lehetőségek nyilvántartása, negyedéves és éves üzleti tervek előkészítése
- Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekhez kapcsolódó projektekben érintett beszállítókkal

Elvárás

- Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
- A magyar informatikai piac átfogó ismerete: szereplők, trendek
- Legalább 5 éves informatikai értékesítői tapasztalat
- Átfogó informatikai termék és szolgáltatás ismeret
- Középfokú angol nyelvtudás
- Gyakorlat az MS Office szoftverek használatában
- Magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
- Ügyfélközpontúság
- „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:
- Meglévő kapcsolati tőke
- Szakmai referenciák
- Dinamikus személyiség
- Csapatorientált hozzáállás
- Kreativitás
- Stratégiai gondolkodás

Amit nyújtunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
- Dinamikus, szakmai fejlődést biztosító csapat
- Innovatív munkakörnyezet

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem > IT értékesítő
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szenior Fejlesztőmérnök

HAYS Hungary Kft.

Szenior fejlesztőmérnök Az Ön új cége Szenior F...
Budapest

Értékesítő

Broker Immo Kft.

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkez...
Budapest, Pest, V. kerület

Értékesítő

Central Home

Értékesítő Csatlakozz egy sikeres csapathoz! Ha...